Soutěž

Ostravský turnaj O pohár DFP jde do finiše !!!

V neděli 18.6. se uskuteční 4.ročník meziškolní přátelské soutěže O pohár Dance For People. Děti se předvedou se svou soutěžní sestavou z repertoáru našeho pořadu Rytmix upravenou jejich lektory, kteří se o ně starali od září až do června. Zatančí si ale také spoustu jiných sestav a dokonce na živo s našim vzácným hostem Martinem Schreinerem, který účinkoval v pořadu Tvoje tvář má známý hlas. V porotě přivítáme také místostarostku Moravské Ostravy a Přívozu Alenu Pataky, která má nad celou akcí záštitu. Jednotlivá vystoupení škol budou protkaná profesionálními show našich mistrů ČR v latinskoamerických a streetových tancích z klubu MG Dance a celé to bude podtrženo efektní světelnou show z dílny DK Akord.

V prodeji jsou ode dneška poslední vstupenky na sezení. V den konání akce budou na místě v prodeji již jen vstupenky na stání za cenu 200Kč. Prvně budou cca v 14:30hod vpuštěni diváci se vstupenkami na sezení, posléze diváci se vstupenkami na stání.

Rodiče dětí DFP budou v nejbližších dnech informováni ohledně příchodu na generálku. Dopoledne bude pro děti zajištěn také doprovodný program. V prodeji na místě budou také trička Dance For People.

pozn.: GENERÁLNÍ ZKOUŠKA JE NEVEŘEJNÁ

 

Brněnský putovní pohár DFP získali benjamínci

V neděli 28.5.2023 proběhl 2.ročník brněnské závěrečné meziškolní soutěže O pohár Dance For People. Laťka se zvedla zase o level výše po všech stránkách. Přibyla nám jedna škola – ZŠ Jihomoravské nám.2 a shodou okolností si naši nováčci odnesli obří putovní pohár Dance For People. Rozhodla o tom hvězdná porota ve složení: Natálie Bagárová, se kterou si děti i zazpívaly, Doris Martinez – kubánská tanečnice, která roztančila celý KD Rubín a Radek Novotný – brněnský herec a zpěvák. Lektorka a brněnská ambasadorka Michaela Mrázová se své role opět zhostila na jedničku a děti poctivě připravila – výkony byly velmi vyrovnané. děti si pak užily Rytmix show s Patrickem a Kubou a odnesly si sladké odměny a medaile a krásné poháry pro každou zúčastněnou školu. Těšíme se moc na příště!