Dance For People škola v době covidu…

Tělocvičny byly v době COVIDu zavřené, školy zely prázdnotou. Jakub Mazůch přišel s projektem e-Dance For People, jako první v ČR, a opět rozhýbal desetitisíce dětí po celé ČR. Projekt zaznamenal velkou mediální pozornost. Díky jednoduchosti tanců DFP, energii a show, kterou tanečníci Jakub Mazůch s Patrickem Ulmanem na každé on-line hodině předváděli, dokázali rozhýbat skutečně celou školu. Rekord je 481 přihlášených obrazovek.

Je jedno, přes jakou platformu se na dané škole učilo, my se přizpůsobili. Důležité bylo najít společný čas a den, kdy nám školy poskytly 45min v rámci školního rozvrhu (ráno nebo po vyučování, během vyučování). Vrátili jsme dětem opět pravidelný pohyb.

Pochopitelně se přidávali i rodiče, protože energie, úsměv, jednoduchost a chytlavé rytmy všemožných známých či neznámých hitů je nakažlivá a mnohdy s námi tančily i celé rodiny. Byla to vzpruha, společná aktivita a společný cíl, který opět aspoň trochu pomohl rozhýbat Česko. Do projektu se zapojili také slavní sportovci a známé celebrity. Fandí totiž pohybu a záleží jim na dětech.

Chcete roztančit děti na škole nebo školce?
Informujte se, rádi vám zodpovíme všechny otázky.

A přijdeme samozřejmě klidně i naživo v rámci sportovních dní, svátků a jiných oslav!!!

Lucie Sykalová
tel: 775 678 060

Monika Mazůchová
tel: 773 944 234

TV Polar – MG Dance Ostrava roztančí celé Česko

Ví se o nás také: v České televizi,v Českém rozhlase,v Patriot Magazín,v Českém Olympijském výboru,v ostravském zpravodaji.
Mluvte o nás i vy, velmi tím pomůžete.