e-Dance For People

On-line taneční lekce pro děti, aneb nenechme je nudit se doma a pojďme se společně bavit.

Nejrychlejší forma, jak začít hned tančit a pomoci nám společně rozhýbat Česko!!!

Pravidelný pohyb a kultura jsou velmi důležité pro zdravý vývoj dítěte. Projekt e-Dance For People je momentálně jedna z mála možností, jak můžeme děti motivovat k pohybu (jelikož v tom nebudou sami a povedou je vrcholoví sportovci a několikanásobní mistři v tanečním sportu), komunikovat navzájem s ostatními dětmi (skupinové online lekce), nastavit jim chybějící řád (pravidelné lekce každý týden ve stejný čas) a pomoci vám – rodičům vytvořit dětem smysluplný program (budeme dětem zadávat i různé zábavné dobrovolné úkoly mimo lekce).

On-line lekce trvají 60min. Konají se jednou (možno i 2x) týdně a probíhají přes aplikaci ZOOM. Po zaplacení částky (to je zároveň i přihláška) 240Kč / měsíc / 1 den v týdnu / dítě (sourozenci platí jen jednou) Vám zašleme odkaz pro přihlášení na první lekci a pak vždy na konci týdne odkaz na lekci v týdnu následujícím.

E-Dance For People spočívá v jednoduchém hravém naučení tanečních choreografií na známé hity z celého světa. Tudíž tak děti dostanou povědomí o velkém množství tanečních stylů, sestavy se naučí a můžou si tančit samy doma i mimo lekce. Mimo to pochopitelně dbáme na zdravé držení těla, pohybovou průpravu, kulturu těla – tzn.posilování s vlastní váhou a strečink. Děti se nesnažíme přetrénovat, ale zdravě a zábavně motivovat.

O taneční lekce Dance For People naživo byl na základních školách všechny 3 ročníky velký zájem a děti se na závěr účastnily krásné kulturní akce, která byla vyvrcholením jejich snažení a zároveň pro rodiče pestrou přehlídkou všemožných stylů, které taneční svět nabízí.

V dnešní době momentálně nevíme, co nás čeká za týden, natož za půl roku, tudíž jsme lekce koncipovali vždy po měsíci a prostorově je „přizpůsobili dětským pokojům.“ Momentálně máme odzkoušeny lekce v prosinci – březnu. Zájem je velký, a proto nabízíme lekce ve dvou termínech a jsou lehce přizpůsobené věku či náročnosti dítěte (dle vašeho uvážení).

Úterky 6.4., 13.4., 20.4., 27.4. v čase 17:00 – 18:00

  • Úroveň pro starší děti (orientačně 1-2.stupeň ZŠ), street dance, latin pop, kondiční a pohybová průprava, strečink, nové choreografie Dance For People

Čtvrtky 8.4., 15.4., 22.4., 29.4. v čase 16:30 – 17:30

  • Úroveň pro mladší děti (orientačně předškolní děti-1.stupeň ZŠ), jednotlivé základy tanců latinskoamerických i streetových, polka a samozřejmě choreografie z pořadu Rytmix, pohybová průprava a strečink

Je jen na vás, kterou úroveň a čas si vyberete.

Jednotlivé lekce nahráváme a posíláme opět na mail, abyste si je mohli pustit kdykoliv znovu a také nepřišli ani o jednu lekci, když budete náhodou pryč (např. prázdniny, jiné kroužky, nemoc apod).

Děti nenutíme, aby měly zapnuté kamery, celou lekcí je hezky provádíme a vysvětlujeme, co mají dělat. Lekce trvá 60min vkuse bez přerušování a děti vidí celou dobu lektora, jelikož do lekce nemůžou bez vyzvání pořádajícího mluvit.

Přihlášení a platba: pro přihlášení pošlete prosím částku 240Kč / duben / 1 lekce týdně či 400Kč / duben oba dny v týdnu na účet: 2155876153/0800, do poznámky uveďte jméno a příjmení dítěte, den který preferujete (Út/Čt) a mailovou adresu, na kterou chcete nechat zasílat odkazy na jednotlivé online lekce.

Pro jakékoliv informace volejte 603 348 386 nebo pište na mail ostrava@danceforpeople.cz

Věříme, že budou vaše děti nadšené stejně jako my.

Kuba, Míša, Patrick – tvůrci projektu Dance For People a tv pořadu Rytmix