Dance For People škola

Tělocvičny jsou zavřené, školy zejí prázdnotou, ale Jakub Mazůch přišel s projektem e-Dance For People, jako první v ČR, na způsob, jak opět rozhýbat tisíce dětí. Už jsou to možná desetitisíce a projekt se těší velké oblibě a zájmu po celé České republice. Díky jednoduchosti tanců DFP, energii a show, kterou tanečníci Jakub Mazůch s Patrickem Ulmanem na každé on-line hodině předvádí, dokážeme rozhýbat skutečně téměř celou školu. Rekord je 481 přihlášených. Překonáte to?

Je jedno, přes kterou platformu se na dané škole učíte, my se přizpůsobíme. Důležité je najít společný čas a den, kdy byste nám poskytli 45min v rámci vašeho školního rozvrhu (ráno nebo po vyučování, během vyučování). Vraťme dětem opět pohyb. Stačí se informovat u našich asistentů nebo napsat mail na ostrava@danceforpeople.cz

Pochopitelně se přidávají i rodiče, protože energie, úsměv, jednoduchost a chytlavé rytmy všemožných známých či neznámých hitů je nakažlivá a mnohdy s námi tančí i celé rodiny. Je to vzpruha, společná aktivita a společný cíl, kterým chceme opět rozhýbat celé Česko. Podporují nás také slavní sportovci a známé celebrity. Fandí pohybu a záleží jim na dětech.

Chcete roztančit děti na škole?
Informujte se, rádi vám zodpovíme, všechny otázky.

Monika Kandrová
tel: 732 682 298

Hana Szabó
tel: 603 348 386

TV Polar – MG Dance Ostrava roztančí celé Česko

Ví se o nás také: v České televizi,v Českém rozhlase,v Patriot Magazín,v Českém Olympijském výboru,v ostravském zpravodaji.
Mluvte o nás i vy, velmi tím pomůžete. Hlasujte pro náš projekt e-Dance For People na stránkách O2.