Tancuj s Dance For People naživo

Momentálně chystáme opět roztančit tělocvičny na vybraných školách v Ostravě a Brně. Taneční lekce povedou zkušení tanečníci a trenéři, kteří vás zabaví a rozhýbou na celou hodinu. Společně se naučíte spoustu nových tanečních sestav DFP a připravíte si jednu hlavní choreografii na závěrečnou přátelskou motivační soutěž O pohár Dance For People. Pokud jste žáky následujících škol, tak zbystřete! Už teď se můžete nezávazně přihlásit na taneční kroužek Dance For People, který bude probíhat přímo ve vaší tělocvičně.

Školy zapojené do projektu Dance For People Ostrava pro rok 2022/2023: ZŠ Horymírova, Zdeňka Škarvady, PORG, Provaznická, Kosmonautů 15, Gen.Píky, Komenského, Bulharská, Proskovice, Formana, Hrabová, Šeříková.

Školy zapojené do projektu Dance For People Brno pro rok 2022/2023: ŽŠ Janouškova, ZŠ Jihomoravského náměstí 2, ZŠ Pastviny, ZŠ Přemyslovo náměstí, ZŠ Tuháčkova, ZŠ Úvoz .

Dance For People škola

Tělocvičny byly v době COVIDu zavřené, školy zely prázdnotou. Jakub Mazůch přišel s projektem e-Dance For People, jako první v ČR, a opět rozhýbal desetitisíce dětí po celé ČR. Projekt zaznamenal velkou mediální pozornost. Díky jednoduchosti tanců DFP, energii a show, kterou tanečníci Jakub Mazůch s Patrickem Ulmanem na každé on-line hodině předváděli, dokázali rozhýbat skutečně téměř celou školu. Rekord je 481 přihlášených. Překonáte to?

Je jedno, přes jakou platformu se na dané škole učíte, my se přizpůsobíme. Důležité je najít společný čas a den, kdy byste nám poskytli 45min v rámci vašeho školního rozvrhu (ráno nebo po vyučování, během vyučování). Vraťme dětem opět pravidelný pohyb. Stačí se informovat u našich asistentů nebo napsat mail na ostrava@danceforpeople.cz

Pochopitelně se přidávali i rodiče, protože energie, úsměv, jednoduchost a chytlavé rytmy všemožných známých či neznámých hitů je nakažlivá a mnohdy s námi tančily i celé rodiny. Je to vzpruha, společná aktivita a společný cíl, který opět pomohl rozhýbat Česko. Do projektu se zapojili také slavní sportovci a známé celebrity. Fandí totiž pohybu a záleží jim na dětech.

Chcete roztančit děti na škole nebo školce?
Informujte se, rádi vám zodpovíme všechny otázky.

A přijdeme samozřejmě klidně i naživo v rámci sportovních dní, svátků a jiných oslav!!!

Ing. Veronika Kreclová
tel: 733 181 471

Monika Mazůchová
tel: 773 944 234

TV Polar – MG Dance Ostrava roztančí celé Česko

Ví se o nás také: v České televizi,v Českém rozhlase,v Patriot Magazín,v Českém Olympijském výboru,v ostravském zpravodaji.
Mluvte o nás i vy, velmi tím pomůžete.