Chci pomoci

Líbí se vám projekt e-Dance For People? Vidíte v tom smysl? Můžete pomoci několika prostými způsoby:

1) Dejte nám hlas v soutěži O2 na stránkách davamemilion.cz. Chtěli bychom tak ještě více zviditelnit naše snažení o rozhýbání dětí. Vítězství v anketě je prvním krokem k tomu, aby si nás O2 všimlo a pomohli myšlenku e-Dance For People rozšířit ještě více.

2) Staňte se fanouškem našich stránek MG Dance a Dance For People na facebooku. Sledujte naše IG profily @mgdanceczech a @danceforpeopleczech. Ohodnoťe naše fb stránky, komentujte, sdílejte a lajkujte naše příspěvky a mluvte o nás s přáteli.

3) Pokud byste o nás chtěli napsat článek, potřebujete fotky a jiné materiály, ozvěte se prosím na tel: 732682298 nebo napište mail na ostrava@danceforpeople.cz

4) Můžete pomoci finančně přes nadaci Karla Janečka znesnaze21.cz a podpořit náš projekt Rozhýbejme Česko. Za vybrané peníze plánujeme rozšířit naše technické zázemí o další vysílací místnost – pořídit studiová světla, kamery, aparaturu, Greenscreen, mixážní pult, kabely, stabilní internet, projektor, pronájem dalšího sálu na vysílání, administrativní zajištění a další nezbytnosti pro kvalitní on-line přenos.

Děkujeme, že nám pomáháte.